Constituirea primei Asociații dedicată zonei montane!
Secretarii de stat Emil Dumitru și Aurel Simion au participat la întâlnirea de lucru cu reprezentanții zonei montane. La întâlnire au luat parte subsecretarul de stat Conf. Avram Fițiu, directori și experți din cadrul [citește mai mult]
